Zvířátka ze zoo

Speciál Zvířátka ze zoo

Pouze toto vydání

79 Kč
Děti se s námi ve speciálu Sluníčka o 72 stránkách vydají do zoologické zahrady. Zvířátka slaví narozeniny želvy Míny, na kterou ošetřovatelé tak trochu zapomněli, a tak se jí rozhodnou uspořádat pořádnou oslavu sami. Děti se potkají se slonem Egonem, papouškem Járou, žirafou Fanynkou a spoustou dalších zvířátek. Spolu s nimi děti splní úkoly, aby oslava byla opravdu krásná – budou kreslit, luštit, spojovat, střihat a skládat papír. Součástí speciálu je také vystřihovánka nástěnného metru do dětského pokojíčku.
 
Na dalších stránkách se ti nejmenší čtenáři spolu s dětmi Aničkou a Honzíkem vydají kempovat k rybníku. Tam na ně čeká spoustu zajímavých aktivit - budou hledat správnou cestu bludištěm, rozdíly mezi obrázky, přiřazovat stíny k obrázkům, počítat a lámat hlavičku na logických úkolech. 
 
Speciál Sluníčka je zkrátka plný chytré zábavy, která předškolním dětem a prvňáčkům zpříjemní volné chvíle a zároveň je zdokonalí v činnostech jako je logické myšlení, trénink ruky na psaní a počítání, které by děti měly umět s nástupem do školy.