DECHBEROUCÍ ZÁZRAK 2022 Kompletní druhá sezóna

Kniha DECHBEROUCÍ ZÁZRAK 2022 Kompletní druhá sezóna

Pouze toto vydání

479 Kč

Pouze toto vydání

599 Kč
ZÁZRAKY NEKONČÍ! Neprodleně po skončení první třináctidílné řady komiksového měsíčníku Dechberoucí Zázrak na ni navázala řada druhá, rámovaná lednem až prosincem 2017. Scenárista Petr Macek a výtvarník Petr Kopl tak mohli pokračovat v dobrodružstvích prvního českého superhrdiny, který přepsal dějiny tuzemského komiksu. České legendy jako kouzelníka Žita nebo vltavské vodníky tentokrát doplní postavy z exotické indické mytologie Hanuman či Ganéša. Vychutnejte si všech dvanáct čísel druhé sezóny Zázraka pěkně pohromadě!
 
Kniha Dechberoucí Zázrak: Kompletní druhá sezóna obsahuje sešity 14 až 25 a jako bonus první sešit komiksu SuperKámo.
 
O čem komiks je?
Při pokusu odčerpat pomocí moderní technologie tajemnou energii z prastarého golema došlo v Národním muzeu k nehodě. Mladý student David Daneš, který se k incidentu připletl, byl při explozi vystaven neznámému záření, jež mu dodalo nečekané schopnosti. Jaké přesně a na jakém principu fungují, teprve poznává. Protože se ale postavil na stranu práva a pořádku, pro veřejnost je teď superhrdina: ZÁZRAK!
 
Petr Macek je český spisovatel a scenárista, podepsaný nejen pod komiksovými cykly Zázrak, Pérák nebo Conan, ale také autor detektivních příběhů se Sherlockem Holmese, které se dočkaly vydání i v Anglii či v Itálii. Výtvarník Petr Kopl patří k nejžádanějším tuzemským kreslířům a je držitelem řady prestižních ocenění. Kromě zmíněných cyklů, na který se podílí s Petrem Mackem, vytvořil také populární postavy Morgany a Morganky, svoje zkušenosti předává v úspěšných skicářích Komiksový náčrtník 1 a 2.